MIĘTA I SZAROŚĆ WE WNĘTRZACH – DODATKI W LETNICH KOLORACH

Jak zachować czar wakacyjnych wspomnień? Najlepszym sposobem jest wyeksponowanie zdjęć z wakacji w widocznych miejscach. Doskonale nadają się ramki, i pamiątki z wakacji. Wszystko można podkreślić jeszcze stosując najmodniejsze obecnie zestawienie: mięta i szarość.

 

mięta i szarość

LETNIE WSPOMNIENIA

 

PSYCHOLOGIA KOLORU

Szarość wcale nie musi być depresyjna. Wszystko zależy od tego, na jakim tle szare przedmioty zostaną wyeksponowane, z czym zostaną połączone. W naszym przypadku połączono szarość, miętę, błękity, biel i srebro.

SZARY/SREBRNY uznawany za praktyczny i ponadczasowy kolor, symbolizuje solidność, idealnie komponuje się z każdym żywym kolorem; (tym razem z miętą)

NIEBIESKI symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność, w niebieskim biurze pracownicy są bardziej wydajni, to ulubiony kolor zdecydowanej większości ludzi, kolor niebieski pobudza nasz organizm do produkcji noradrenaliny – hormonu, który uspokaja,

MIĘTOWY jest zielenią z większą domieszką niebieskiego. Warto go łączyć z bladymi różami i szarym.

BIAŁY to symbol czystości, niewinności, bezpieczeństwa, jest najbardziej neutralny w całym spektrum kolorów.

mięta i szarość

Paleta mięta i szarość

 

MIĘTA I SZAROŚĆ RZĄDZĄ

W naszym sklepie pojawiły się właśnie takie przedmioty z duszą, które w połączeniu ze zdjęciami będą mi przypominać lato, wakacje… Nawet gdy za oknem będzie już jesień.

Ramki w których króluje mięta i szarość idealnie oprawią zdjęcia znad morza. mamy je w trzech rozmiarach. Zajrzyjcie TUTAJ.

 

mięta i szarość

szaromiętowe ramki

 

Dla rozświetlenia długich wieczorów mięta i szarość na lampach, które można kupić tutaj.

 

mięta i szarość

Lampy szaromiętowe

 

Ten szary, solidny kolor jest reprezentowany przez ceramikę. Bardzo przypomina kolor morza.

Najnowsza oferta sklepu także obejmuje zapachowe świece w słojach. Bardzo adekwatnym zapachem morskiej bryzy jest „Fresh Oasis”

Zapachy również mają niebagatelne znaczenie dla naszego psyche. Są takie, które pobudzają, takie które uspokajają. Piękne zapachy jednak zawsze wpływają pozytywnie na nasz nastrój. Wiele odświeżaczy powietrza zawiera mnóstwo toksycznych substancji. Odczuwamy w takim pomieszczeniu dyskomfort, który może prowadzić do rozdrażnienia a nawet bólu głowy. Nasze świece wykonano z naturalnych wosków oraz olejków eterycznych. Świeczki  zawierają maksymalne stężenie aromatycznych olejków, które są w pełni naturalne . Pomogą stworzyć wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę w domu.

 

 

szarość

Szara ceramika i nowe świece zapachowe

 

Wszystkie te dodatki powinny znaleźć jakieś przytulne miejsce, w którym chętnie oddamy się relaksującym wspomnieniom.

Polecam nasze stoliki, na których ustawimy swoje bibeloty, szkatułki, w których znajdą się pamiątki i biżuteria zakupiona podczas urlopu. Przyda się także błyszczący świecznik. Przypomni nam blask morskich fal.

mięta i szarość

Miejsce relaksu

 

 

MIEJSCE RELAKSU

Każdy powinien mieć „swój kawałek podłogi”. Miejsce, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał.
Możemy je własnie urządzić używając tych kolorów:

 

relaks-w-szarosci

 

Jest to również dobre rozwiązanie w sypialni:

 

mięta i szarość

Sypialnia szaro-biała

 

Zapraszam serdecznie do sklepu www.pracownia-ppp.pl

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, lub masz swoje doświadczenia z ulubionymi kolorami, zapachami i miejscem relaksu – daj znać w komentarzach i udostepniaj w Social Mediach.

Pozdrawiam słonecznie, Sylwia

Chcesz być na bieżąco – dołącz do grona naszych wspaniałych czytelników.